Pootle: Porovnání verzí

Z L10N.cz Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Bez shrnutí editace
Bez shrnutí editace
 
(Nejsou zobrazeny 4 mezilehlé verze od 2 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Pootle''' je webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně [[gettext]], příp. dalších knihovnách, a to online přímo ve webovém prohlížeči. Není tedy omezen fungováním na jen na určitě platformy. Využívá sadu lokalizačních nástrojů [[Translate Toolkit]]. Pro své překlady ho používá [[Překladatelské_týmy#LibreOffice|LibreOffice]] a v minulosti také [[Překladatelské_týmy#Mozilla|Mozilla]].
'''Pootle''' je (dnes již nevyvíjená) webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně [[gettext]], příp. dalších knihovnách, a to online přímo ve webovém prohlížeči. Není tedy omezen fungováním na jen na určitě platformy. Využívá sadu lokalizačních nástrojů [[Translate Toolkit]]. Pro své překlady ho v minulosti používaly projekty LibreOffice a Mozilla.
 
== Projekty používající Pootle ==
* Jolla


== Externí odkazy ==
== Externí odkazy ==

Aktuální verze z 1. 7. 2021, 14:51

Pootle je (dnes již nevyvíjená) webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně gettext, příp. dalších knihovnách, a to online přímo ve webovém prohlížeči. Není tedy omezen fungováním na jen na určitě platformy. Využívá sadu lokalizačních nástrojů Translate Toolkit. Pro své překlady ho v minulosti používaly projekty LibreOffice a Mozilla.

Projekty používající Pootle

  • Jolla

Externí odkazy