Pootle: Porovnání verzí

Z L10N.cz Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Založena nová stránka: '''Pootle''' je webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně gettext, příp. dalších knihovnách, v prostředí webového prohlížeč…)
 
Bez shrnutí editace
 
(Není zobrazeno 6 mezilehlých verzí od 2 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Pootle''' je webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně [[gettext]], příp. dalších knihovnách, v prostředí webového prohlížeče online. Využívá sadu lokalizačních nástrojů [[Translate Toolkit]].
'''Pootle''' je (dnes již nevyvíjená) webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně [[gettext]], příp. dalších knihovnách, a to online přímo ve webovém prohlížeči. Není tedy omezen fungováním na jen na určitě platformy. Využívá sadu lokalizačních nástrojů [[Translate Toolkit]]. Pro své překlady ho v minulosti používaly projekty LibreOffice a Mozilla.
 
== Projekty používající Pootle ==
* Jolla


== Externí odkazy ==
== Externí odkazy ==
* [http://translate.sourceforge.net/wiki/pootle/index Domovská stránka aplikace Pootle]
* [https://pootle.translatehouse.org/ Domovská stránka aplikace Pootle]
* [https://github.com/translate/pootle Repositář na GitHubu]


[[Kategorie:Překladatelský software]]
[[Kategorie:Online_překladatelský_software]]

Aktuální verze z 1. 7. 2021, 14:51

Pootle je (dnes již nevyvíjená) webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně gettext, příp. dalších knihovnách, a to online přímo ve webovém prohlížeči. Není tedy omezen fungováním na jen na určitě platformy. Využívá sadu lokalizačních nástrojů Translate Toolkit. Pro své překlady ho v minulosti používaly projekty LibreOffice a Mozilla.

Projekty používající Pootle

  • Jolla

Externí odkazy