Pootle: Porovnání verzí

Z L10N.cz Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Založena nová stránka: '''Pootle''' je webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně gettext, příp. dalších knihovnách, v prostředí webového prohlížeč…)
 
(Trochu více informací a odkazů)
Řádek 1: Řádek 1:
'''Pootle''' je webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně [[gettext]], příp. dalších knihovnách, v prostředí webového prohlížeče online. Využívá sadu lokalizačních nástrojů [[Translate Toolkit]].
'''Pootle''' je webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně [[gettext]], příp. dalších knihovnách, a to online přímo ve webovém prohlížeči. Není tedy omezen fungováním na jen na určitě platformy. Využívá sadu lokalizačních nástrojů [[Translate Toolkit]]. Pro své překlady ho používá [[Překladatelské_týmy#LibreOffice|LibreOffice]] a v minulosti také [[Překladatelské_týmy#Mozilla|Mozilla]].


== Externí odkazy ==
== Externí odkazy ==
* [http://translate.sourceforge.net/wiki/pootle/index Domovská stránka aplikace Pootle]
* [https://pootle.translatehouse.org/ Domovská stránka aplikace Pootle]
* [https://github.com/translate/pootle Repositář na GitHubu]


[[Kategorie:Překladatelský software]]
[[Kategorie:Překladatelský software]]

Verze z 21. 2. 2018, 20:02

Pootle je webová aplikace umožňující lokalizaci softwaru založenou na knihovně gettext, příp. dalších knihovnách, a to online přímo ve webovém prohlížeči. Není tedy omezen fungováním na jen na určitě platformy. Využívá sadu lokalizačních nástrojů Translate Toolkit. Pro své překlady ho používá LibreOffice a v minulosti také Mozilla.

Externí odkazy