Chci, aby bylo přeloženo: Porovnání verzí

Z L10N.cz Wiki
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
(Nová stránka: Pokud jste narazili na program, který dosud není přeložený, napište sem jeho název, stručně napište, o co se jedná a nejlépe uveďte webové stránky. Překladatelé tuto...)
 
(DuckDuckGo)
 
(Není zobrazeno 9 mezilehlých verzí od 6 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
Pokud jste narazili na program, který dosud není přeložený, napište sem jeho název, stručně napište, o co se jedná a nejlépe uveďte webové stránky. Překladatelé tuto stránku sledují a budou se snažit požadovaný program přeložit.
+
Pokud jste narazili na program, který dosud není přeložený, napište sem jeho název s odkazem na webové stránky a stručně, o co se jedná. Pokud byste některý z programů na seznamu chtěli sami přeložit, pomůže vám stránka [[Jak začít překládat]] a poradíme vám i v [http://lists.l10n.cz/mailman/listinfo/diskuze e-mailové konferenci].
 
 
* [http://gimmix.berlios.de/ Gimmix] - klient pro [http://mpd.wikia.com/wiki/Music_Player_Daemon_Wiki Music player daemon]
 
*
 
  
 +
* [https://github.com/duckduckgo/duckduckgo-locales DuckDuckGo]
 +
*[https://www.transifex.com/otf/public/ Projekty Localization Lab] - např. Bitmask, NoScript, Tor, ...
 +
*[http://slint.fr/ Slackware] - linuxová distribuce ([http://lists.l10n.cz/pipermail/diskuze/2017-March/002475.html více info])
 +
*[http://stardict.sourceforge.net/ StarDict] - slovník, potřeboval by dopřekládat
 +
*[https://launchpad.net/sbackup Simple Backup] - zálohovací aplikace
  
 
[[kategorie:překlady]]
 
[[kategorie:překlady]]
 
[[kategorie:seznamy]]
 
[[kategorie:seznamy]]

Aktuální verze z 5. 4. 2019, 17:30

Pokud jste narazili na program, který dosud není přeložený, napište sem jeho název s odkazem na webové stránky a stručně, o co se jedná. Pokud byste některý z programů na seznamu chtěli sami přeložit, pomůže vám stránka Jak začít překládat a poradíme vám i v e-mailové konferenci.